Volejte ještě dnes 

602 649 779

nebo pište na:

info@aeromap.cz

Na nebi jsme 40 let

Řešíme vaše potřeby


Potřebujete bezpilotní letoun na míru od kvalitního českého výrobce a s lokálním servisem?

Navrhneme a postavíme bezpilotní letun přesně na míru vašim potřebám. Specializujeme se na klasickou koncepci letounu (tedy motorové letadlo těžší vzduchu s pevnou nosnou plochou) protože nabízí na rozdíl od trochu módních multikopter významně vyšší přirozenou stabilitu letu, provozní spolehlivost a vyšší efektivitu samotného principu letu. Společně detailně posoudíme vaše potřeby a očekávání a na základě této analýzy pro vás vyrobíme létající platformu splňující vaše požadavky.


Potřebujete se naučit létat s bezpilotním letounem a zaškolit do obsluhy speciálních technologií?

Nemáte zkušenosti s ovládáním bezpilotního letounu, neznáte závazná pravidla, jak se chovat ve společném vzdušném prostoru, nevíte jak efektivně využívat technologie, které vás letoun ponese? Naši zkušení instruktoři vás naučí létat s bezpilotním letounem od úplných základů a naučí vás, jak se chovat při provádění leteckých prací, abyste neohrozili zdraví či život nebo nepoškodili majetek třetích osob. Máme zkušenosti s provozováním různých technologií nesených na palubách bezpilotních letounů, poradíme vám se snímkováním zemského povrchu z pevné, předem nastavené výšky, a to ve viditelném spektru i se speciálním snímkováním jako je např. vyhodnocování zdravotního stavu zemědělských kultur cestou vyhodnocování NDVI.


Potřebujete pomoci s registrací vašich leteckých prací u Úřadu pro civilní letectví? 

Provoz bezpilotních prostředků ve vzdušném prostoru České republiky upravuje zejména tzv. Doplněk X Leteckého předpisu L2 o pravidlech létání, který vychází z annexu 2 statutu ICAO, odborné vládní organizace OSN pro civilní letectví. Z tohoto předpisu zcela jednoznačně vyplývá, že využívání bezpilotního letoun k provádění tzv. leteckých prací (zejména jakákoliv komerční činnosti) podléhá předchozí evidenci letounu i pilota u Úřadu pro civilní letectví a vydání povolení k létání a k provádění leteckých prací nebo leteckých činností pro vlastní potřebu. Tento proces legalizace vašich leteckých prací před jejich zahájením vypadá na první pohled složitě, nicméně máme s jeho zvládnutím vlastní zkušenosti a pomůžeme vám s jeho dovedením do zdárného konce. V žádném případě nedoporučujeme tento proces jakkoliv obcházet a letecké práce provádět bez komunikace s ÚCL.


Potřebujete provést letecké práce na klíč?

Nejste si jisti, zda se vám vyplatí s ohledem na předmět vašich aktivit nákup bezpilotního letounu a zaškolení vlastního pilota? Potřebujete provádět letecké práce jen sezonně a chcete se plně soustředit na vaší hlavní činnost? Letecké práce kvalifikovaně provedeme za vás a vám předáme získaná data (například fotografie dané lokality) v předem dohodnuté kvalitě a formátu. Máme zkušenosti s běžným fotografickým snímkováním i s nesením různých speciálních technologií na palubě našeho bezpilotního letounu. Podělte se s námi o své potřeby a my navrhneme a zrealizujeme jejich řešení.

  

Hledáte právě nás? Napište nám na info@aeromap.cz a získejte více informací